ÜST REKLAM

logo

reklam
23 Mayıs 2017

Hatay’da basketbol heyecanı yaşanacak… GS, FB, BJK HATAY’A GELİYOR…

 

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen U18 Kızlar Basketbol Şampiyonası 24 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antakya / Hatay’da yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun alt yapı da en prestijli turnuvalarından biri olan U18 Kızlar Basketbol Şampiyonası’nın Hatay’da yapılacak olması Hatay Spor Camiası ve kamuoyu arasında büyük bir sevinç yarattı.

Hatay’da yıllardır başarılı çalışmalara imza atan ve ekibi ile Hatay’da basketbol branşının gelişmesi ve yaygınlaşması için büyük bir özveri ile çaba harcayan TBF Hatay İl Temsilcisi Banu Özdemir Mursal’ın çalışmaları dikkat çekmeye devam ediyor.

Türkiye Basketbol Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Banu Özdemir Mursal, bu turnuvanın Hatay’a verilmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Hatay olarak bir kez daha önemli turnuvaya ev sahipliği yapacağız. Ülkemizin en önemli ve güçlü takımlarını şehrimizde ağırlayacağız. Şehrimizde adeta bir basketbol şöleni yaşanacak. Bu turnuvayı Hatay’a veren Basketbol Federasyonu Başkanımız sayın Hidayet Türkoğlu başta olmak üzere turnuvamıza katkı sağlayan ve emek harcayan Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ederim. Şehrimizde turnuvaya katılacak olan tüm antrenörlerimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum. Centilmence ve sakatlanmaların olmadığı güzel maçlar göreceğimize inanıyorum. Tüm spor ve basketbol severleri de bu heyecana ortak olmaya davet ediyorum” dedi.

Hatay’da 24-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan U18 Kızlar Basketbol Şampiyonası’na; Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Botaş, Rize Belediye, Düzce Belediye, İstanbul Üniversitesi ve Çankaya Üniversitesi takımları katılacak.

Maçlar, Antakya Spor Salonu’nda oynanacak.

 

Share
951 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?