“HATAY’A SEVGİ TOHUMLARI EKMEYE DEVAM EDİYORUZ!..” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“HATAY’A SEVGİ TOHUMLARI EKMEYE DEVAM EDİYORUZ!..”

Bu haber 26 Temmuz 2022 - 13:31 'de eklendi ve 237 kez görüntülendi.

MK Pera Klinik Kurucusu Özel Eğitim Uzmanı Murat KUDRET, MK Pera’nın sosyal alanda da etkin olduğunu belirtti. KUDRET,  “Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar” diyen Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden hareketle çalışan Kurumumuz MK Pera, amatör sporlarla ilgilenen kulüpleri destekliyor” dedi.

KUDRET, vatandaşlara seslenerek, “sportif başarı önemli ama asla en önemli şey değil. Sportif başarı, sığ spor ortamı olan ülkelerde biraz para bulup yurtdışından sporcu getirerek sağlanabiliyor.  Bu olması gereken bir tutum değil.  Bizim işimiz o branşlara yerelden sporcu yetiştirmek olmalı. Bizim işimiz, yurtdışından pahalı oyuncular getirip reklam yapma yerine gençlerimizi iyiye güzele teşvik ederek onların başarılı olmasını sağlamak olmalı. Biz gençlerimizi sadece okutarak değil sosyal yaşamda da güçlü olmalarını sağlayarak kazanabiliriz. Daha az ilgi gören amatör spor branşlarını korumak istiyoruz.

Biz MK Pera Ailesi olarak gençlerimize sportif manada destek olabilmek için sponsor olmaya devam ediyoruz. Bedenin nasıl suya, gıdaya ihtiyacı varsa sevgi ve değere de, bedensel aktiviteye de ihtiyacı var. Yaşam bir bütündür. MK Pera ailesi olarak bütünün her noktasına dokunmak için buradayız. Herkesi gençlerimize destek olmaya davet ediyoruz” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı