ÜST REKLAM

logo

reklam
30 Mayıs 2017

Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr. Nevide Kimyon, BAŞARI DİLEDİ

 

 

Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr. Nevide Kimyon, ilçemiz ve ilimizde okulların yılsonu etkinliklerinin büyük bir ilgiyle şölene döndüklerine işaret ederek 2016 -2017 Eğitim Dönemini değerlendirdi.

Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr. Nevide Kimyon, “Şehrimizde son yıllarda eğitim alanında bizleri mutlu eden, umutlu kılan güzel gelişmelere tanık oluyoruz.

Bilimsel alanda, sportif, sanatsal, kültürel alanlarda öğretmen -öğrenci -veli işbirliği ile başarılara imza atılıyor.

Proje, sınav dereceleri ile satranç ve çeşitli spor dallarındaki ödüllerle, kültürel etkinliklerdeki faaliyetlerle İlçemizin, İlimiz ve Ülkemizde temsiliyeti sağlanıyor.

Bu durum öğretmen öğrenci işbirliğini ve gelişimini sağladığı gibi, toplumun başarıyı paylaşmasına, mutlu olmasına ve sosyalleşmesine katkı sağlıyor. Okulların yılsonu etkinlikleri büyük bir ilgiyle şölene dönüyor. Bu dönem Samandağ Atatürk Anadolu Lisesinin I.Bahar Şenliği programı ile; önceki mezunları  yeni kuşakla buluşturması, söyleşi, sergi, skeç, müzik etkinliği, pilav şenliği büyük bir ilgi ve heyecanla karşılandı. Tabi Halk Eğitim Merkezinin kadınlara yönelik Meslek öğretileri ve üretimleri de kayda değer zenginlikte.

Hatay Kent Konseyi olarak; bu başarıları sağlayan başta öğrenci kardeşlerimize, tabiki onları geliştiren, kaldıraç görevi yapan  öğretmen ve yöneticilere; kısacası destekleyen herkese sevgi saygı ve teşekkürler sunuyor başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

Share
1219 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?