ÜST REKLAM

logo

reklam
19 Nisan 2017

HATAY, İZFAŞ FUARI’NA KATILIYOR

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliğinde, 26-29 Nisan 2017 tarihlerinde İzmir İZFAŞ Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek olan “Gurme İzmir: OLIVTECH 2017 Uluslararası Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı”na katılım sağlanacağını duyurdu.

DOĞAKA’dan süreçle ilgili şu bilgi verildi: “Bölgemiz gıda sektöründeki zeytin, zeytinyağı, süt ve süt ürünleri üretici firmalarının uluslararası platforma taşınarak küresel ticari işbirliklerinin yapılması amacıyla söz konusu Fuar’a katılım sağlanması hedeflenmektedir.

Söz konusu Fuar kapsamında; Fuar alanı yer kira bedeli, stand konstrüksiyon tasarım, kiralama ve tefrişat giderleri, catering ve her il adına birer hostes planlanması gibi maliyetleri Ajansımız koordinasyonunda sağlanacaktır. İlgili Fuar’a katılım sağlamak isteyen firmaların görevli personelinin ulaşım ve konaklama ile ürünlerinin navlun maliyetleri firmaların kendi imkanları ile karşılanacaktır.

Söz konusu Fuar’a katılım sağlamak isteyen firmalarımızın başvurularını, illerimiz Ticaret ve Sanayi Odaları’na en geç 10 Şubat 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Konuya ilişkin her türlü soru/sorun dahilinde, Ajansımız Kurumsal Koordinasyon, Dış İlişkiler ve Tanıtım Birimi’nden 0326 225 14 15/ 115 numaralı telefon üzerinden bilgi alabileceğinizi iletmek ister, şimdiden bölgemiz kamuoyunu ve sektörün ilgililerini söz konusu fuarımıza davet etmekten onur duyarız.”

 

Share
806 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?