HATAY EMNİYET MÜDÜRÜ KARABÖRK KAZA GEÇİRDİ | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

HATAY EMNİYET MÜDÜRÜ KARABÖRK KAZA GEÇİRDİ

Bu haber 09 Eylül 2019 - 17:57 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

Niğde’den korkunç kaza

Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve ailesinin içinde bulunduğu otomobil süt tankeriyle çarpıştı. Kazada Karabörk ve 2 çocuğu yaralanırken, eşi hayatını kaybetti.

Karabörk’ün kullandığı, içinde eşi Zuhal Karabörk, 2 kızı ve yakınının bulunduğu otomobil, Niğde yakınlarında tanker ile çarpıştı. Zuhal Karabörk yaşamını yitirirken, yaralanan Kamil Karabörk ve kızları hastaneye kaldırıldı.  Edinilen bilgiye göre Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, eşi ve iki çocuğunun bulunduğu otomobil; Niğde’nin Bor İlçesi TOKİ Kavşağında süt tankeri ile çarpıştı.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, hastaneye gelerek yaralıların sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve ailesinin geçirdiği kazadan ötürü bir açıklamada bulunarak Emniyet Müdürü Karabörk’e geçmiş olsun dileklerinde bulunurken eşi Zuhal Karabürk’e de Allah’tan rahmet diledi.

Konu üzerine Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Aldığım bir haber sonucunda Hatay il Emniyet Müdürümüz Sn. Kamil Karabörk’ün ailesiyle birlikte elim bir Trafik kazası geçirdiğini, Eşi Zuhal Karabörk’ün vefat ettiğini, kendisinin ve çocuklarının ise ağır yaralı olduğunu üzülerek ögrenmiş bulunmaktayım. Emniyet Müdürümüzün Eşi Zuhal KARABÖRK’e Allah’tan rahmet, Ailesi ve Sevenlerine başsağlığı diliyorum. Emniyet Müdürümüze ve çocuklarına acil şifalar diliyor, geçmiş olsun dileklerimi ileterek en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kamil Karabörk kimdir?

1966 yılında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğdu. 1989 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesi ile Emniyet Teşkilatında göreve başladı. Değişik rütbelerde farklı illerde görev yaptıktan sonra, 2012 yılında 1.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi ederek Teftiş Kurulu Başkanlığına atandı. 07.01.2014 tarihli kararname ile Erzurum İl Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi. 25.10.2016 tarihli kararname ile Hatay İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. Kamil Karabörk evli ve iki kız babasıdır.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

afdah.info

voir films