HATAY BİLSEM POLONYA’DA « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

HATAY BİLSEM POLONYA’DA

Bu haber 14 Şubat 2022 - 9:59 'de eklendi ve 315 kez görüntülendi.

Hatay BİLSEM Erasmus KA229 Projesi ile Polanya’ya gitmeye hak kazandı. İtalya, Litvanya ve Hırvatistan’dan katılan proje ortakları ile ülkemizden de 5 öğrencinin projeye katılım sağlayacağı ifade edildi.

Hatay BİLSEM yetkililerinin konu üzerine gazetemize yaptığı açıklamada; “Hatay BİLSEM koordinatörlüğünde yürütülen ve 2020 yılında Türkiye Ulusal Ajansından 35.541 Euroluk hibe almayı hak eden “Climate, Culture and Citizenship; The Unity of 3C’ship” isimli Erasmus +KA229 okul ortaklığı projesi hareketlilikleri tüm dünyada pandemi pandemi dolayısıyla ertelenmiştir.

Koşulların iyileşmesinin ardından ilk hareketlilik için 7-12 Şubat 2022 arasında Polonya’da düzenlecek olan proje etkinlikleri için İtalya, Litvanya ve Hırvatistan’dan katılan proje ortakları ile proje etkinlikleri düzenlemek amacıyla Kurum Müdürü M. Tuncay Yutseven, proje Koordinatör öğretmeni Tuba Gören ile 5 öğrenci Polonya’ya varmak üzere yola çıkmıştır. Beş gün sürecek etkinliklerde ilkim değişikliği, çevre kirliliği, su ev hava kirliliği, su ve hava kirliliği ile ilgili workshoplar düzenlenecek ve etkinliklerin tamamlanmasının ardından 12 Şubat’ta yurda dönüş sağlayacaklardır.

Projede yer alan Aknehir İlkokulu/Ortaokulu öğrencilerinden Ela Şubaşı’nı başarıya giden bu yolda her zaman yanında olan öğretmeni Dilek Doğan’ı değerliailesi Nurten Subaşı ve Hüseyin Subaşı’nı Hatay BİLSEM Erasmus KA229 proje ekibini tebrik eder, başarılar dileriz.” İfadelerine yer verildi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı