logo

reklam

HASAN ARSLAN’DAN SAMANDAĞSPOR’A DESTEK

Hasan Arslan Otomovotiv sahibi Hasan Arslan’dan Samandağspor’a destek gelmeye devam ediyor.

Süper Amatör Liginde mücadele eden ve geçtiğimiz hafta Play-Off maçlarını garantileyen Samandağspor’a, ilçemiz işadamlarından Hasan Arslan jestte bulunarak desteğini sunmaya devam etti.

Takımın eksiği olan stoper mevkisine siyahi bir futbolcu takviyesi yapan Samandağspor, Mali’li Sory İbrahim Bah’ın transferini gerçekleştirirken, Hasan Arslan Otomovotiv sahibi Hasan Arslan, transferin bütün masraflarını karşılayarak Samandağspor’a desteğini sundu.

Konu ile ilgili Gazetemize açıklama yapan Hasan Arslan Otomotiv sahibi Hasan Arslan; “bizler, Samandağ’ına katkısı olan herkesin yandayız. Bu konuda özveriyle çalışan ve gençlerimizi yetiştiren, Samandağ’ı en iyi şekilde tanıtan Samandağspor Kulüp başkanı Yusuf Yatkın’a her zaman maddi ve manevi anlamda desteğimizi sunacağız. Başarılarından dolayı da tebrik ediyoruz.” ifadelerini kullanırken, Samandağspor Kulübü Başkanı Yusuf Yatkın ; “Hasan Arslan Otomotiv sahibi Hasan Arslan ’a jestinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Aslında bu, Hasan Bey’in ilk jesti değil. Futbolu sevdiğini bildiğimiz Hasan Bey, her fırsatta eksikliklerimizi sorup her zaman maddi ve manevi anlamda Samandağspor’a desteğini sunmuştur. Bizleri en çok mutlu eden konu kesinlikle talebimiz olmadan eksikliklerimizi sorup giderme yolunda adımlar atmasıdır. Bu jesti de bu şekilde olmuştur. Bu duyarlılığından dolayı teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.

Haber: Ali Doğru Foto: Haber Merkezi

 

Share
430 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?