ÜST REKLAM

logo

reklam
06 Nisan 2017

HAS, BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

 

Üç kıtada yüzlerce kara taşıtı ile yük ve insan taşımacılığı yapan Has Turizm, yeni yatırımı ile büyümeye devam ediyor.

İsmail ve Mehmet Selim Kara kardeşlerin at arabası ile taş taşımacılığı ve taş ocağı işletmeciliği ile başlayan HAS serüveni, bugün güçlenerek yoluna devam ediyor.

HAS turizm, filosuna kattığı 50 yeni otobüs ile yolcularına daha geniş ve konforlu bir seyahat imkanı sağlamayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz Salı günü Antakya Güzelburç Mahallesindeki istasyonda gerçekleştirilen tören ile filoya kattıkları 50 yeni otobüsü basına ve halka tanıtan HAS firması yetkilileri, bu yatırımları ile vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmayı amaçladıklarını belirttiler.

Teslim töreninin açılış konuşmasını yapan HAS yönetim kurulu üyesi Ayhan Kara, ”babam ile amcamın birlikte kurdukları şirketin daha da büyüdüğünü görmek, bizi mutlu ediyor.

Biz, babam ve amcamdan devraldığımız bayrağı daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu şirkette çalışan her personel, biletçisinden muavinine, şoföründen bakım merkezinde çalışan bütün ustalara kadar bütün bir aile olarak bu mirası büyütmek için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullanırken, törene katılan Hatay Valisi Erdal Ata ise; ”bugün hava taşımacılığının geliştiği, daha çok tercih edilmeye başlandığı bir dönemde böylesi bir yatırım yapılması büyük bir cesaret ister. Bu cesareti gösteren HAS firmasını tebrik ediyorum ve bu yatırımın, yatırım yapmaya çekinen diğer şirketlere emsal olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Antakya’ya bağlı Güzelburç mahallesinde gerçekleşen törene Hatay Valisi Erdal Ata’nın yanısıra Samandağ Kaymakamı Dr.Cahit Çelik ile birlikte çok sayıda oda temsilcisi ve vatandaş da katıldı.

 Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

 

 

Share
658 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?