“HALKIMIZA MODERN, REFAH YOLLAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“HALKIMIZA MODERN, REFAH YOLLAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Bu haber 01 Temmuz 2022 - 17:00 'de eklendi ve 182 kez görüntülendi.

Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz öncülüğünde ilçenin yol sorununu ortadan kaldırmak için çalışan Samandağ Belediyesi ekipleri, ilçedeki ana arter ve bağlantı yollarındaki çalışmalarını sürdürdüklerini belirttiler.
Koyunoğlu Mahallesi’nde hem ana arter hem de okul yolu olması sebebiyle Çamlık Sokak’ta, belediye ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmaları ile yol genişletme, büz döşeme ve zemin düzenleme çalışmalarını çok kısa sürede tamamlayarak beton asfalt serim çalışmaları gerçekleştirdiler.
Beton asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Yine Halkımıza Hizmet Etmenin Gururunu Yaşıyoruz. Koyunoğlu Mahallesi’nde oldukça işlek bir sokak olan Çamlık Sokak’ta (Okul yolu-Belediye Sokak) yol genişletme, su taşkınlarını önlemek amacıyla büz döşeme ve zemin düzenleme çalışmalarımızın ardından yolu beton asfalt ile kapladık.
İlk günkü aşkla hizmet üretmeye, ilçemizin tüm sorunlarını çözmeye, halkımıza modern, kalıcı, geniş ve refah yollar kazandırmaya devam ediyoruz.
Bu hususta emeği geçen Belediye ekiplerimize teşekkür ediyor, mahalle halkımıza ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. ” ifadelerine yer verdi.
Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı