ÜST REKLAM

logo

reklam

“HADO” İLÇEMİZDE ANLATILACAK

Hatay Kent Konseyi Başkanı Nevide Kimyon’ un katılımıyla Deniz Otobüsü Seferleri Projesi HBB danışmanı Muhsin Cömert’in sunumuyla anlatılacak.

Samandağ Belediyesi ev sahipliğinde, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Hatay Kent Konseyi işbirliğiyle, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde gerçekleştirilecek olan Deniz Otobüsü Seferleri Projesi’ni paylaşmak üzere bugün saat 14.00’de Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Salonunda halk toplantısı düzenlenecektir.

Sahil Kenti Hatay’ın ulaşılabilirliği kolaylaştırmak için HBB’nin tüm alt yapısını tamamladığı Hado Seferleri çalışmasını aktarmak üzere düzenlenecek toplantıda, yarın odalar, stk ve halk bir araya gelecek. Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Kent Konseyi ve Samandağ Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan Deniz otobüsü Hado ile ilgili bilgilendirme toplantısına tüm halk davet edildi.

Uluslararası düzeyde önem taşıyan proje ile Samandağ, İskenderun, Mersin, Gazimağusa ve Beyrut’a kadar uzanan bir güzergâhta deniz otobüsü seferleri gün sayıyor.

Haber Merkezi

Share
597 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?