HACIÜMMETOĞLU’NUN, VERGİ MÜKELLEFLERİNE ZİYARETİ EKSİKSİZ SÜRÜYOR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

HACIÜMMETOĞLU’NUN, VERGİ MÜKELLEFLERİNE ZİYARETİ EKSİKSİZ SÜRÜYOR

Bu haber 07 Temmuz 2017 - 9:46 'de eklendi ve 667 kez görüntülendi.

İlçemiz Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu, vergisini eksiksiz ve düzeli ödeyen Vergi mükelleflerine ziyaretlerini sürdürüyor. Müdür Hacıümmetoğlu öncelikle Samandağı Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Terzi’ye Oda binasında  sonrasında, Sahil Kooperatif Başkanı Seci Kalacı, Hedef Kooperatif Başkanı İbrahim Zeytun ve Samandağ Kooperatif Başkanı Mahmut Gümüş’e Sahil Kooperatifinin ev sahipliğinde belgeleri takdim edildi.

Düzenli vergi, güçlü bir ekonomi …

Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu, “6736 sayılı yapılandırma kanununa verdikleri desteklerden dolayı ve vergisel yükümlülüklerini eksiksiz yerine getiren vergi mükelleflerine teşekkür ediyoruz. İşlerini hakkıyla yapan ve sorumluluğu olan vergisini eksiksiz yerine getiren arkadaşların başarılarının devamını diliyorum. Mükelleflerin vergisel ödevlerini yerine getirmelerinden dolayı memnuniyet duyuyoruz. Güçlü bir ekonominin ancak bu şekilde mümkün olabileceğini düşünüyoruz. Bütün mükelleflerimizin sizin gibi olmasını temenni ederim. Vergisini zamanında ödeyen bir mükellef olduğunuz için size teşekkür ederiz. Allah yardımcınız olsun” dedi.

Müdür Hacıümmetoğluna teşekkür…

Ziyaret sonrasında Samandağ Şoförler Odası Başkanı Mustafa Terzi, Sahil Kooperatif Başkanı Seci Kalacı, Hedef Kooperatif Başkanı İbrahim Zeytun ve Samandağ Kooperatif Başkanı Mahmut Gümüş, Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Vergilerini düzenli ödemenin sorumlulukları olduğunu ifade eden Kooperatif Başkanları adına Sahil Kooperatif Başkanı Seci Kalacı konuşmasında, “her zaman için Vergi Dairesinin yanındayız. Yıllardır vergimizi düzenli ödemeye ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Vergi dairesine bizim destek olduğumuz kadar onlarda bize destek oluyorlar. İşlemlerimizi her zaman için en kısa zamanda çözmüşlerdir. Bu anlamda Sayın Ferhat Hacıümmetoğlu ve personellerine teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Haber- Foto: Ümit Sağaltıcı