ÜST REKLAM

logo

reklam
06 Temmuz 2017

HACIÜMMETOĞLU’NDAN, VERGİ MÜKELLEFLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

 

İlçemiz Esnaf ve Sanatkârlar Odasında dün vergisini eksiksiz ödeyen mükelleflere Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Düzenlenen törene Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu, Gelir Uzmanı Yılmaz Eryılmaz,  Bakkallar Odası Başkanı Necdet Arslan, Terziler Odası Başkanı Cuma Sahilli ile Berberler ve Kuaförler Odası Başkan vekili Corc Boğusoğlu katılım gösterdi. 

Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu, “6736 sayılı yapılandırma kanununa verdikleri desteklerden dolayı ve vergisel yükümlülüklerini eksiksiz yerine getiren vergi mükelleflerine teşekkür ediyoruz. Esnaf arkadaşlara başarılarının devamını diliyorum. Mükelleflerinin vergisel ödevlerini yerine getirmelerinden dolayı memnuniyet duyuyoruz. Güçlü bir ekonominin ancak bu şekilde mümkün olabileceğini düşünüyorum. Bütün mükelleflerimizin sizin gibi olmasını temenni ederim. Vergisini zamanında ödeyen bir mükellef olduğunuz için size teşekkür ederiz. Esnaf camiasına Allah yardımcı olsun. Taksitlerini kolay ödesinler.” İfadelerinde bulundu.

Tören sonunda Oda başkanları, Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler ve teşekkür belgesi almaktan dolayı mutlu olduklarını ve vergi ödemelerini her zaman olduğu gibi aksatmayacaklarını dile getiriler.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

Share
543 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?