HACIÜMMETOĞLU, GÜLŞEN BÜFE’Yİ ZİYARET ETTİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

HACIÜMMETOĞLU, GÜLŞEN BÜFE’Yİ ZİYARET ETTİ

Bu haber 18 Mart 2017 - 14:40 'de eklendi ve 579 kez görüntülendi.

 

 

 

Samandağ Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu, 28. Vergi Haftası kapsamında gerçekleştirdiği mükellef ziyaretlerine devam ediyor. Gelir uzmanı Yılmaz Eryılmaz ve Muhasebeci Muhittin Miçooğulları da ziyarette hazır bulundular.

Hacıümmetoğlu, Gülşen Büfe’ye gerçekleştirdiği ziyaretinde, ”28. Vergi Haftası münasebeti ile mükellef ziyaretlerimiz devam ediyor. Vergisel ödevlerini tam zamanında yerine getiren mükelleflerimizi ziyaret ederek kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu sefer, 21 yıldır faaliyette olan Gülşen Büfe’yi ziyaret ederek vergisel ödevini tam zamanında yerine getirdiği için işletme sahibi Kemal beye teşekkür etmek istedik. Önümüzdeki Nisan ayında da kurumları gezerek kurumsal mükelleflerimize teşekkür ziyaretleri gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullanırken, ilçemizde 21 yıldır faaliyette olan Gülşen Büfe işletme sahibi Kemal Gülşen, bu görevi bir vatandaş olarak vatandaşlık sorumluluğu ile her zaman yerine getireceğini belirtti.

Haber-Foto.Ümit Sağaltıcı