ÜST REKLAM

logo

reklam

GÜVENYOL’DAN SAMANDAĞSPOR’A DESTEK

İlçemizde faaliyet gösteren Güvenyol Sürücü Kursu Sahibi Eşref Dönmez, Samandağspor’a destekte bulunarak ehliyet için kursa kayıt yaptıran herkese 1 adet Samandağspor çekiliş biletinden hediye edeceğinin altını çizdi.

Konu üzerine Güvenyol Sürücü Kursu Sahibi Eşref Dönmez gazetemize bir açıklamada bulundu. Dönmez açıklamasında; “Samandağspor taraftarı olarak Samandağspor’un başarısı bizleri çok mutlu ediyor. Bizlerde Samandağspor’un gençlerimize verdiği öneme karşılık her zaman  desteğimizi vereceğiz. Ehliyet için kursumuza kayıt yaptıran herkese 1 adet Samandağspor çekiliş biletinden hediye ediyoruz. Samandağspor çekiliş biletinin ödülü ise MERCEDES CLA 200.

Dönmez’in açıklamasının ardından açıklama yapan Kulüp başkanı Yusuf Yatkın, “Güvenyol sürücü kursunun sahibi Eşref Dönmez’in desteği ve duyarlılığı için çok teşekkür ederim. Yeni Ehliyetini alacak arkadaşlara başarılar dileyerek, umarım yeni ehliyetleriyle beraber yeni MERCEDES CLA 200 otomobile sahip olurlar.” ifadelerine yer verdi.

Haber-Foto: Hasan Dadük

Share
384 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?