GÜNEYPARK'TAN, TÜRKİYE BİRİNCİSİNE PLAKET | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

GÜNEYPARK’TAN, TÜRKİYE BİRİNCİSİNE PLAKET

Bu haber 15 Ağustos 2016 - 20:21 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

GÜNEYPARK’TAN, TÜRKİYE BİRİNCİSİNE PLAKET

2015-2016 öğretim yılı LYS ve YGS sınavlarında Türkiye birincisi olarak  gurulandıran başarılı öğrenci Hazal CAN, gurur ve sevincini paylaşılmak üzere Özel Güneypark Hastanesi yetkilileri tarafından kuruma davet edildi.

hazal can

Üniversiteye kayıt işlemlerinin ardından kurumu ziyaret eden Hazal Can ve ailesi hastane Başhekimi Op. Dr. Ali KAHLIOĞULLARI tarafından karşılandı.

Kurum adına Hazal Can’a  plaketini ve hediyesini takdim eden Ali KAHLIOĞULLARI, “Hazal’ın bu başarısı hepimizi gururlandırmış ve sevindirmiştir. Davetimizi kabul edip kurumumuzu ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyor. Koç Üniversitesi Tıp Fakültesine kayıt yaptırdığını öğrendiğimiz öğrencimize öğrencilik ve mesleki yaşantısında başarılar diliyoruz’’dedi.

Plaket için Ali KAHLIOĞULLARI ve kurumumuza teşekkür eden Hazal Can ise; “bu güzide kurumun Samandağı’nda olmasından dolayı mutluyum. Güneypark Hastanesine ilk defa geliyorum. Beklentilerimin çok üzerinde bir hastane ile karşılaştım. Bu nazik davetleri ve destekleri için Güneypark Hastanesi kurucu ve temsilcilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

afdah.info

voir films