logo

reklam

GÜNEYLERSPOR RAKİP TANIMIYOR

“Her Yıl ve Her Alanda Olduğu Gibi İddialı Bir Takımız”

Hatay 2. Amatör kümenin iddialı takımlarından Güneylerspor son lig maçında güçlü rakibi Altınçayspor’u 3-2 yenen Güneyler spor, lig ikincisi Hatay Gençlerbirliğispor’un 1 puan önünde maç eksiğine rağmen liderliğini sürdürdü. Güneylerspor perşembe günü oynayacağı Hatay Gençlerbirliği maçının çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Güneylerspor Başkan Yardımcısı Yakup Doğru “her maç heyecanlı ve final havasında geçiyor. Gençler geçen sene eksik bıraktıklarını bu sene inşallah tamamlayacaklar.” dedi.

Güneylerspor teknik sorumlusu Sefer Koca da yaptığı açıklamada “Her yıl ve her alanda olduğu gibi iddialı bir takımız. Takımımız gençlerden oluşmakta ve oluşumunu gençlere yönelten kulübüz. Bay olduğumuz 4. Haftada Hatay öncü spor- Kumlu sporu 2–0 Yenip sürpriz yapması ardından Hatay Gençlerbirliğispor – Altınçayspor’la 3–3 berabere kalmasıyla avantajlı durumda olduk. Biz kendi işimize bakıyoruz oyuncularımızla birlikte takım ruhunu yakalayıp iyi çalışıp iyi motive olup her oyuncu kendi sorumluluklarının bilincinde. Perşembe günü oynayacağımız H. Gençlerbirliği-Güneyler spor Maçı saat 16,30 da Nazım Koka’da başlayacak. Tüm futbolseverleri bu maça davet ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi

 

Share
259 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?