GÜMÜŞ’ÜN MUTLULUĞU TARİFSİZ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

GÜMÜŞ’ÜN MUTLULUĞU TARİFSİZ

Bu haber 06 Mart 2020 - 9:13 'de eklendi ve 103 kez görüntülendi.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Hatay Temsilcisi Eğitimci Ali Kemal Turunç, İlçemizin tanınmış ve sevilen simalarından olan Nizamettin Gümüş’e tarifsiz bir mutluluk hediye etti.  

TürkiyeOmurilik Felçlileri Derneği Hatay Temsilcisi Eğitimci Turunç, geçirdiği rahatsızlık sonucu vücudunun bir kısmı felç olan Nizamettin Gümüş’e akülü tekerlekli bir sandalye hediye etti.

Nizamettin Gümüş’ün mutluluğu gözlerinden okundu.

Abdullah Cömert Alanında yapılan sürpriz ile çok mutlu olan Nizamettin Gümüş, TürkiyeOmurilik Felçlileri Derneği’ne ve Hatay Temsilcisi Eğitimci Ali Kemal Turunç’a teşekkür etti.

Konu üzerine duygu ve düşüncelerini paylaşan Hatay Temsilcisi Eğitimci Ali Kemal Turunç; “Nizamettin abiyi tesadüf sonucu tanıdım, yaşadığı zorluğu gördüm. Derneğimle görüşerek kendisine karşılıksız akülü tekerlekli sandalye desteği sağladık. Bu destek tamamıyla karşılıksız olup engelli insanımızın hayatını kolaylaştırma adına derneğimiz bağışçılarının desteği ile yapılmıştır. Bu süreçte bana destek olan sevgili hocam Kenan Doğru’ya ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği emekçilerine sonsuz teşekkürler” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films