ÜST REKLAM

logo

reklam

GÜMÜŞ’TEN, DÜRÜSTLÜK  VE ADALETİ ÖN PLANDA TUTMA SÖZÜ

 

Ak Partide İlk Başvuru Hikmet Gümüş’ün…

Mart 2019’da yapılacak mahalli yerel seçimlerde ilçemiz sakinlerinden Hikmet Gümüş geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısıyla Ak Parti Belediye Başkan Aday Adaylığı resmen duyurdu. Ak Parti İlçe Başkanı Selahaddin Yeter’e, milletvekili aday adaylığı başvurusuna ilişkin evrakı teslim eden Gümüş, “Mevki ve makam için değil, halkıma hizmet için adayım” dedi.

Gümüş, “ilçe sorunlarını yakinen bilen birisi olarak, tecrübelerimle bu görevi yapmaya ehil olduğumu düşünüyorum. Dürüstlük ve adalet ön planda olacak, herkese eşit hizmet edeceğiz. Halkın öncelikli taleplerini tespit edip, ona göre çözüm üreteceğiz, şehrimizi sosyal ve kültürel alanda gelişimini sağlayacağız. Bunun için projelerimiz hazır” şeklinde konuştu.

Hizmetin bir yarış işi olduğunu belirten Gümüş, “hizmet bir yarış işidir, mevki ve makamlar gelip geçicidir. Mevki ve makam için değil halkımıza hizmet için adayım. İlçemizin mega projelere ihtiyacı var ve bu projeleri hükümetin desteği ile ancak hayata geçirebiliriz. Buna ihtiyacımız var. Bu ihtiyacımızı gören bir yerden Ak Parti İlçe teşkilatımız ve büyüklerimiz de teveccüh edecektir.

Bu tarihi dönemde yepyeni, dinamik, genç arkadaşlarımız ve kadınlarımızın etkin olduğu yerel yönetim anlayışı ile sizlerden görev ve yetki istiyorum. Başvurum, şimdiden partimize ve ilçemize hayırlı olsun. İlginize, sevginize ve desteğinize şimdiden teşekkür eder, hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

Share
384 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?