ÜST REKLAM

logo

reklam

GÖZENE’YE ATEŞ DÜŞTÜ

İlçemize bağlı Gözene Köyünde gerçekleşen trafik kazası iki fidanın canını yaktı. Yaşanan kazada gencecik iki kardeşi ayırdı. Kazada kardeşlerden biri vefat ederken biri de yoğun bakıma alındı. Mehmet ve Güner Dadük isimli kardeşlerin yaşadığı kaza Gözene halkını derinden üzdü.

Gözene Köyü sakinleri, mahallede ikamet eden Dadük ailesinin iki oğulları Mehmet ve Güner Dadük kardeşlerin motosiklet üzerinde seyir halindeyken bir pikaba çarptıklarını belirttiler.

Gerçekleşen kazada motosikleti süren (abi) Mehmet olay yerinde hayatını kaybetti. Küçük kardeş Güner’in ise Güneypark Hastanesinde yoğun bakımda olduğu ifade edildi. İki kardeşin ailesi ve yakınları üzüntülerinden ayakta durmakta güçlük çekerken (abi) Mehmet Dadük’ün cenazesi dün Gözene Mahallesi Asri Mezarlığına defnedildi.

Trafikte yaşanan bu acı kayıpların ve ilçemizin yüreğini deşen bu üzücü olayların yaşanmaması adına yetkililer tarafından gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiğini dile getirirken, biz Samandağ Ayna Gazetesi Yayın ekibi olarak Mehmet Dadük’e Allah’tan rahmet, Güner Dadük’e acil şifalar diler, acılı ailesi ve yakınlarına sabır dileriz.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
1409 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?