ÜST REKLAM

logo

reklam
08 Mayıs 2017

GÖKDENİZ’DEN ANNELER’E ANLAMLI MESAJ

2003’ten bu yana ilçemizde hizmet veren Levent ve İbrahim Özben’in ortaklığında kurulan Gökdeniz Ucuzluk Pazarı, her sene olduğu gibi bu sene de anneler gününe karşı hassasiyetini göstererek reyonlarını erken doldurdu. Gökdeniz, Hediyelik eşya, zücaciye, küçük ev eşyaları, kozmetik ve daha sayamadığımız birçok çeşitle annelere layık olmaya çalışıyor. Gökdeniz Ucuzluk Pazarındaki yoğunluğu gözlemleyen Meriç Gültekin, Özben kardeşleri ziyaret etti.

Halkımızı hediye arama zahmetinden kurtaran, Gökdeniz işletmecileri, anneleri unutmayarak mesaj yayınladı. Anneleri erken kutlayan mesajında Gökdeniz Ortakları, “Anneler Günü, koşullar ne olursa olsun kucağını evlatlarına açan şefkat dolu ebeveynlerin ihya edildiği özel bir gündür. Anneler Günü, anlam ve önemine göre evlatların aldıkları küçük ama değerli hediyelerle süslenmektedir. Bu önemli günü atlamayıp annelerine güzel bir sürpriz yapmak isteyen evlatlar için birçok seçenek ile reyonlarımızı doldurduk” dediler.

Gökdeniz işletmecileri, “Annelerin hiçbir zaman haklarının ödenemeyeceğini çok iyi biliyoruz. Bugün bu armağanı sunmak için sadece bir amaçtır. Sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen anneler, aile ve toplum hayatının temel direğidir. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ilgiye ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda şefkatle bağrına basan annelerimize sadece Anneler gününde değil, yılın her gününde, hak ettikleri saygıyı göstermekte asla kusur etmemeliyiz. Annelerimiz; hoşgörünün, merhametin, saf bilginin tükenmez kaynağıdır. Annelik, başka hiçbir duyguyla karşılaştırılamayacak kadar çok yüce ve karşılık beklemeden verilen tek sevgi kaynağıdır. Fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar hizmet edersek edelim gönül borcumuzu ödeyemeyiz. Biz bu düşünce ile annelerimize yakışır ürünler getirdik. Bize uğramadan karar vermeyin. Herkese kapımız açıktır. Tüm annelerimizin ellerinden hürmetle öper, günlerini kutlarız” ifadesinde bulundular.

Gökdeniz’e Meriç ziyareti…

İlçemizde çekimleri gerçekleşen Yönetmenliğini Berkan Aktepe ve Meriç Bucak’ın yaptığı Hasan Fisso filminin esas oğlanı Meriç Gültekin, Gökdeniz Ucuzluk pazarını ziyeret etti.

Objektiflerimize yakalanan Gültekin, her zamanki gibi bizi kahkahaara boğdu. İlçede çok sık karşılaştığımız Gültekin, ‘ben halkın çocuğuyum’ dedi.

Gökdeniz’den alışverişini yapan Gültekin, hayranları ile bol bol selfi çektirdi. Vatandaşların 32 dişi ile karşıladığı Gültekin, ‘Gökdeniz’ çalışanlarına başarı dileyerek reyonları tek tek gezdi. Bir birinden farklı çeşitleri inceleyen Gültekin, gözlükleri denemeden geçemedi.

Haber-Foto : Nazlı HÜZMELİ

Share
1088 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?