ÜST REKLAM

logo

reklam

GİRİŞİMCİLİK BELGELERİ SAHİPLERİNE TAKDİM EDİLDİ

Samandağ Belediyesi ve KOSGEB İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik eğitimini tamamlayan kursiyerlere belgeler takdim edildi.

Samandağ’ında istihdamı artırmak amacıyla gerçekleştirilen girişimcilik eğitiminde belge almaya hak kazanan kursiyerlere belgeleri Samandğ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız takdim etti. Belgeler takdim edildikten sonra Belediye Başkan Yardımcısı Yıldız, açıklama yaptı.

yapılan açıklamada Yıldız; “Samandağ Belediyesi ve KOSGEB İl Müdürlüğü işbirliği ile ilçemizde istihdamı arttırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla 37. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimimizi tamamlayan kursiyerlerimize belgelerini takdim ettik.  Samandağ’da kalkınmaya yardımcı olmak ve istihdamı arttırmak maksadıyla bugüne kadar 1000 kişinin üzerinde girişimciye belge verdik. Türkiye’de ekonomik dar boğazda iken yatırım yapmak o kadar da kolay değil. Ama burası Samandağ ve ben inanıyorum ki iyi bir piyasa araştırması ile başarıyı yakalayabilirsiniz. Samandağ insanı çalışkanlığı ve üretkenliğiyle her türlü zorluğun üstesinden gelecektir.  Hepinize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

Share
182 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?