ÜST REKLAM

logo

reklam

“GERDEK GECESİ” KAHKAHAYA BOĞDU

HBB Şehir Tiyatrosu, yeni oyunlarının gösterimini yaptı…

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Şehir Tiyatrosu, “Gerdek Gecesi” adlı yeni oyununun gösterimini, Cuma akşamı beğeniye sundu. Samandağ Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunu kalabalık izleyici topluluğu kahkahalar eşliğinde büyük bir keyifle izledi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Şehir Tiyatrosu, vatandaşlara sanat dolu bir akşam yaşattı.

HBB Şehir Tiyatrosu, Hatay’ın her ilçesinde 7’den 70’e tüm bireylerin kültürel yaşamlarına katkı sağlamak amacıyla sahneye koyduğu oyunlara bir yenisini daha ekledi. HBB Şehir Tiyatrosu 5 Kasım Pazartesi günü prömiyerini yaptığı, Gerdek Gecesi isimli 2 perdelik komedi oyunuyla Cuma günü ilçemizde izleyicileri kahkahaya boğdu.

Tiyatro Şube Müdür Vekili Mustafa Vejdi Koçak, “Bugün ‘Gerdek Gecesi’ adlı yeni oyunumuzu sahnelemek için buradayız. Bu heyecanı birlikte yaşadık, mutluyuz, emeği geçen herkesi kutluyorum. Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Tiyatromuz, Hatay’ın her köşesinde olmaya devam edecek” dedi.

Kültür Merkezi Müdürü Murat Elataş, merkezin bu tür etkinliklere ev sahipliği yapmasından mutluluk duyduğunu belirterek, ilçe halkını katılım göstermeye davet etti.

Haber : Hasan Dadük

 

Share
341 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?