ÜST REKLAM

logo

reklam

GENÇLİK KOROSU’NDAN MÜZİK ŞÖLENİ

Defne Belediyesi’nin bünyesine dâhil ettiği Defne Belediyesi Nâzım Hikmet Gençlik Korosu,  birbirinden güzel ve değerli eserlerle müzikseverlere muhteşem bir konser verdi.

Yoğun katılımla gerçekleşen konsere Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Meclis Üyeleri ve çok sayıda müziksever katıldı. Koro Şefi Cansu Daloğlu ve Orkestra Şefi Nejat Daloğlu önderliğinde Sümerler Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konsere ilgi oldukça yüksekti.

Güzel: “Sosyal Etkinliklerimiz Devam Edecek’’

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel konserde yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi : ‘’ Halkımızın uzun zamandır beklediği müzik ziyafeti ile bir araya geldik. Sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleyerek sürekli bir araya gelmeye çalışıyoruz. Etkinliklerimiz tüm hızıyla devam edecek. Nâzım Hikmet Gençlik Koromuz bizleri bu eşsiz müzik ziyafeti ile kulaklarımızın pasını sildiler. Emeklerinden dolayı tüm sanatçılarımız ve salonu dolduran müthiş kalabalığa çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Konser bitiminde Kulise geçerek tüm sanatçılara tek tek teşekkür eden Başkan Güzel, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Share
397 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?