"GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇMAK HEPİMİZİN GÖREVİDİR" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

  “GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇMAK HEPİMİZİN GÖREVİDİR”

Bu haber 08 Temmuz 2017 - 9:30 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

 

 

Samandağspor Kulüp Başkanı Yusuf Yatkın vefa ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Kulübe destek olan bütün işletmeleri ziyaret eden Başkan Yatkın, kulübün formalarından temsili bir forma hediye etti. 

2016-2017 sezonunda Samandağspor’u maddi ve manevi anlamda destekleyen Samandağ’ın değerli işadamlarından Yurtbay Seramik sahibi İsmail Tezcan’a ve oğlu Nedim Tezcan’a kulüp başkanı Yusuf YATKIN teşekkür ziyaretinde bulundu ve forma hediye etti.

Bu ziyaretten sonra açıklamada bulunan Kulüp başkanı Yusuf YATKIN “Samandağın değerli iş adamlarından Yurtbay Seramik Sahibi İsmail Tezcan’a ve oğlu Nedim Tezcan’a sezon içinde her zaman yanımızda oldukları için teşekkürlerimizi sunmak ve için ziyaretlerine geldik”dedi.

Sohbetin sonunda Nedim Tezcan, “Samandağ gençliği için yapılan faaliyetlere destek sunmak boynumuzun borcudur.Bu özellikle Samandağspor olunca her işadamının desteklemesi bekliyoruz.Sadece bir tane Samandağspor’umuz var.Samandağspor bizi temsil ediyor.Bundan yola çıkarak her zaman Samandağspor’un yanında olacağımızı belirtiyorum.Bu başarılı gençlerin önünü açmak hepimizin görevidir”dedi.

 Ali Doğru