GENÇLERBİRLİĞİ' KAYMAKAM KÜTÜK'Ü ZİYARET ETTİ | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

GENÇLERBİRLİĞİ’ KAYMAKAM KÜTÜK’Ü ZİYARET ETTİ

Bu haber 13 Eylül 2019 - 9:09 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Samandağ Gençlerbirliği (SGB) Spor Kulübü Başkanı Turgay Abacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük’e bir ziyarette bulundular.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı oldukça mutlu olan İlçe Kaymakamı Kütük “İlçemizdeki spor kulüplerini yakinen takip ediyoruz.

Samandağ Gençlerbirliği’ni takım olarak gayretli görüyorum. Geçen sene ilçemizin bir takımını üst lige çıkaramadık direkten döndük.

İnşallah bu sene bir takımımızı üst lige çıkartırız. Samandağ spor kulüplerinin hafta içi ve sonu maçlarına gidiyoruz. Takımlarımızı elimizdeki imkanlar çerçevesinde tabi ki destekleyeceğiz. Bunlar ilçemizin marka değeri olacak. Şimdiden başarılar diliyorum.” Dedi.

Kulüp Başkanı Abacı “Sayın İlçe Kaymakamımızı bir Samandağlı kadar Samandağlı. İlçemizde göreve başladığından bu yana sadece sporla değil, ilçenin diğer sorunlarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla, kamu kuruluşlarıyla, siyasi parti temsilcileriyle ve toplumun her kesimiyle iyi diyalog içindedir. Kendisine Samandağ Halkı adına teşekkür ediyorum.” dedi. Abacı, ilçe Kaymakamı Kütük’e ilçe stadındaki ışıklandırma, soyunma odaları ve diğer eksikliklerle ilgili bilgi vererek giderilmesiyle ilgili destek istedi. Abacı, eski Abdulkadir Sarı tesislerinin tekrar spor tesisi olarak kazandırılmasını isteyerek bu konuda Büyükşehirle konuşup olumlu destek aldığını belirtti.

Samandağ Gençlerbirliği (SGB) Spor Kulübü Başkanı Turgay Abacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Terzi, Hikmet Suadiye, Süleyman Bedir Abacı, Akın Akıncı, Yusuf Kimyongür, Umut Çakır gerçekleştirdikleri ziyarette Kaymakam Kütük’e 10 Numaralı formayı hediye ettiler.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films