ÜST REKLAM

logo

reklam
10 Temmuz 2017

GENÇLER SANAT RÜZGÂRI ESTİRDİ

 

 

 

 

İlçemizde faaliyet gösteren ve gerçekleştirdiği başarılı ve eğlenceli etkinliklerle Samandağ’ına adını altın harflerle yazdıran Ayhan Kara Vakıf Merkezinde (Mağaracık) geçtiğimiz hafta bir konser etkinliği düzenledi.

Gerçekleşen konser etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen Ayhan Kara Vakfı gençlere güvendiğini ve umutlarını gençliğe bağladığını ifade etti.

Etkinlikte gençleri sahnede görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek Ayhan Kara Vakfı adına konuşan Eğitimci Eser Paşa, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Ayhan Kara Vakfında gerçekleştirdiğimiz konserden büyük bir mutluluk duyduk. Gençlerimizi sahnede görmek bizi gururlandırdı. Tek umudumuz gençlik. Gençlerimiz her şeyin en iyisini hak ediyorlar. Samandağ gençlerinin etkinlikte sergilediklerinden kaynaklı olarak yapabildiklerini ve daha birçok başarılı şeyler yapabileceklerini düşünüyorum. Bu anlamda gençlerimizin yetenekleri desteklenmeli ve teşvik edilmelidir. Öncelikle bize dün ki etkinlikte böyle güzel ortamı sağlayan Ayhan Kara Vakfı Başkanı Ayhan Kara’ya sonrasında ise değerli gençlerimiz; Malik Ciddi, Melek Ciddi, Akar Adal, Emrah Arslan, Ergün Paşa, Ferhat Askar, Görkem Paşa, Zehra Müniroğlu teşekkür ederim. Her sene bütün gençlerimizi bu sahnede görmek bizi daha da mutlu edecektir.”

Ümit Sağaltıcı

Share
564 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?