ÜST REKLAM

logo

reklam
17 Nisan 2017

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN STAND UP GÖSTERİSİ ETKİNLİĞİ

Sanata ve kültüre sundukları katkıları sürdüren Meydanlı genç girişimciler; HarabiCafe kurucusu Melis Küçük ve Vaveyla İn Organizasyon Sahibi Ali Ekber Yeşil birlikte organize ettikleri tek kişilik standup etkinliğiyle eğitime de katkı sunmaya hazırlanıyorlar. Ünlü sanatçı Cem İşçiler’in ‘Komik Olan Ben Değilim’ isimli Standup oyunu 21 Nisan Cuma Günü saat:19:30’daHarabiCafe ve Vaveyla İn Organizasyon katkılarıyla Samandağ Yeni Çarşı Konferans Salonu’nda sahnelenecek.

Küçük ve Yeşil gazetemize yaptıkları açıklamada:” Etkinliğimizin amacı belirlenen bir köy okuluna kitap yardımında bulunup kütüphanesini zenginleştirmek. Yapmanız gereken tek şey bilet almak ve gösteriye gelirken yanınızda bir kitap getirmek. Çocuklara  kitaplar  verelim, onlarla göklere  hiç gidilmemiş yeni yerlere ulaşsınlar.”ifadelerine yer verdiler.

Bugüne kadar 5 ilde, 100’den fazla kere sergilediği Cem İşler’in tek kişilik gösterisi her zaman olduğu gibi izleyiciye harika bir akşam yaşatacak. Kendine özgün tarzı ve samimi hikayeleri ile bugüne kadar hem kendisini izleyenlerden hem de sahne sanatlarına uzun yıllar harcamış popüler isimlerin desteğini alan komedyen bu sefer de  sizleri güldürecek.

Stand-  up’a ilk başladığı zamanlardan bugünlere uzanan, hem çalışıp hem de sahneye çıkan, izleyicileri ile çoğu kez metrobüslerde karşılaştığı için bir türlü “Sahne Sanatçısı” havalarına bürünemeyen komedyen yine aileden birisiymiş gibi eğlendirecek ve seyircisini sahneden tebessümle ayıracak.Cemİşçiler’in tek kişilik gösterisi “Komik Olan Ben Değilim” performansını kaçırmayın.

Bilet Temin Yerleri:HarabiCafe,BireyşoğluSuperStore, Cafe İn Pizza, Mega Emlak. İletişim Numarası:0538-567-43-46.

 

Haber- Foto: Nazlı Hüzmeli

Share
858 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?