GENÇ FIRINCI’NIN VEFATI İLÇEYİ YASA BOĞDU « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

GENÇ FIRINCI’NIN VEFATI İLÇEYİ YASA BOĞDU

Bu haber 09 Şubat 2022 - 12:15 'de eklendi ve 1.621 kez görüntülendi.

Psikolojik Danışman Kemal Fırıncı Hayatını Kaybetti.

Mavi Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kurucularından Psikolojik Danışman Kemal Fırıncı, yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü.

Deniz Mahallesi Sakini Fırıncı ailesinden Samandağ Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Uzay Fırıncı’nın kardeşi Kemal Fırıncı’nın genç yaşta kaybı ailesi ile birlikte bütün ilçeyi derin bir yasa boğdu.

Merhum Fırıncı’nın Defin töreni dün saat 17.00 de Çiğdede Mahallesi Asri Mezarlığında gerçekleşti.

Merhum Fırıncı’nın cenaze merasimine Hatay Milletvekili Serkan Topal, Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri yanı sıra merhumun aile yakınları ve mahallelisi katılım gösterdi.

Cenaze töreni sırasında merhum Fırıncı’nın ailesi ve yakınları gözyaşlarını tutamadı.

Merhum Kemal Fırıncı’nın yakınları sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla acılarını paylaştılar.

Suzan Micoogullari; “Çok Çok Çok üzgünüm. Mekanın cennet olsun güzel insan. Her ölüm erken ama senin ölümün çok erken oldu. Allah’ın rahmeti üzerine olsun” dedi.

Savaş Nural; “Çok erken oldu halamın oğlu bu gidiş aileyi derinden üzdü ama elden bişey gelmedi. Hayatın başındaydın önünde çok güzel hayallerin vardı ama olmadı. Allah mekanını cennet eylesin başımız sağolsun.” Dedi.

Hilal Aslan; “Değerli Dostum, Arkadaşım Kemal Fırıncı , yaşanacak güzel, mutlu günler vardı daha. Sevinçlerimiz ve mutluluklarımız hep eksik kalacak. Başımız Sağ olsun. Mekanın Cennet Olsun Güzel İnsan.” Dedi.

Ufuk Çopur; “Değerli kardeşim kelimeler yetersiz, sözler anlamsız. Kalbimizde hep o gülen yüzünle kalacaksın. Hayata pozitif bakışın hiç unutulmayacak. Başımız sağolsun, Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun…” ifadelerine yer verdi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak sevecen, halkı mesleki alanında bilgilendirmeye gönüllü Gazetemiz yazarlarından Merhum Kemal Fırıncı’ya Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı