ÜST REKLAM

logo

reklam
20 Mayıs 2017

  “GELİN DAMAT SİZDEN DÜĞÜN HAZIRLIKLARINIZ BİZDEN”

 

AKO Müzik Düğün Ve Organizasyon açılışını gerçekleştirdi. Cemal Gürsel Mahallesi Bahriye Üçok Caddesi Sulama Birliği Karşısı’ndaki adresinde ilçe halkına hizmet için merhaba dedi. Samandağ Belediye Başkan Vekili Dilek Süslü Asiırmak, İlçemiz Emniyet Müdürü Mustafa Ateş ve Şair Mehmet Atilay (Turabi) açılış kurdelesini keserken işyerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.   

Açılış sırasında konuşan işletme sahibi Olcay bozkurt (Ğantor), “Samandağ halkına yakışır bir müzik, düğün ve organizasyon birimi açılışını yaptık. Bu güzel açılışa katılan misafirlerimiz başta Belediye Başkan Vekili Av. Dilek Süslü Asiırmak,  İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, Şair – Yazar – Ozan Mehmet Atilay (Turabi) ve tüm saygı değer dostlarımıza sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Ako Müzik Düğün ve Organizasyonun kuruluş amacı her türlü nişan, kına, düğün, sünnet, doğum günü, nikah şekeri, bebek şekeri, malzemelerin temini organizasyonu ve satışı, ayrıca sandalye giydirme,  araba süsleme, ses sistemi satışı ve kiralanması, palyaço, açılış, ses ışık ve görüntü sistemi, dj temini ve davetiye çeşitleriyle Samandağı’nda bir ilke imza atmaktan gurur duyarız.

Sizlerin bir ayda organize ettiği düğün hazırlıklarını biz sizin adınıza iki saatte organize edelim. Değerli zamanınız size kalsın. İlçe halkının yıllardır özlemini duyduğu eğlence organizasyonunu kültürünü oluşturmak bu sayede insanların mutlu günlerini stressiz ve huzurlu geçirmeleri sağlamak amacındayız. İlçemiz halkını işyerimize davet ediyoruz” dedi

Haber-Ümit Saltıcı

Foto:Haber Merkezi

Share
729 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?