“GELECEK KADINLARIN ELİNDE ŞEKİLLENECEK” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“GELECEK KADINLARIN ELİNDE ŞEKİLLENECEK”

Bu haber 10 Mart 2017 - 15:42 'de eklendi ve 304 kez görüntülendi.

 

Hatay ve Samandağı’nda eğitimde farkı öne çıkan Kültür Temel Lisesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, ilimizde ve ilçemizde emekçi kadınlara çiçek dağıtarak jest yaptılar. 

Kültür Temel Lisesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, emekçi kadınlara çiçek dağıtarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Samandağ Kültür Temel Lisesi yöneticisi Linda Girişken, Kültür Temel Lisesi Müdür Yardımcısı İbrahim Bayırlıoğlu Kültür Temel Lisesi öğrenciler i birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla karanfil dağıttı.

Kültür Temel Lisesi Yöneticileri: “Öncelikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu olsun. Aslında her gün kadınlar ve anneler günü, yılda bir defa değil, hanımlarımızı ve annelerimizi yılın 365 günü unutmamamız gerekiyor. Onlar bizim her zaman destekçimiz ve yardımcımız. Kadınları isterse bir eliyle beşik sallar, bir eliyle de dünyayı sallar. Kadınlar özgür olsun. Türk kadını cumhuriyet kadınlarıdır. Hiç kimseye eğilmezler. Onların sayesinde bu günlere gelebiliyoruz. Şu anda okullarda eğitim gören öğrencilerin büyük çoğunluğu kız öğrencilerden oluşuyor. Gelecek kadınların elinde şekillenecek diyebiliriz”dedi.

Kültür Temel Lisesi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla karanfil dağıtmasından dolayı onları tebrik eden emekçi kadınlar teşekkürlerini ilettiler. Kültür Temel Lisesi’nin çok ince bir düşünce gösterdiğini belirterek dağıtılan çiçekler memnuniyetle dile getirdiler

 Haber-Ümit sağaltıcı Foto:Nazlı Hüzmeli