“GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR”

Bu haber 29 Nisan 2022 - 12:58 'de eklendi ve 138 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi Spor Kulübü Sporcuları, Hatay’da yapılan yarışmalarda aldıkları başarılar ile adlarından söz ettirmeye devam ediyorlar.

Analig (Anadolu Yıldızları) kapsamında Hatay ekibi ile Adana’da müsabakaya giren Samandağ Belediyesi Spor Kulübü üyesi Asya Soğan, gülle atma branşında tur atlayarak Türkiye Yarı Final yarışına hak kazandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Koşusunda Antakya ilçeler arası yapılan Kross yarışmasında Arda Gümüş Ferdi ikincilik Madalyası, Kulüpler arası müsabakada Yıldız Erkekler Hatay ikinciliği Kupası, Kulüpler arası müsabakada Yıldız Kızlar Hatay üçüncülüğü Kupası Samandağ Belediyesi Spor Kulübü’nün oldu.

Badminton, Basketbol ve Atletizm gibi birçok branşta faaliyet gösteren Samandağ Belediyesi Spor Kulübünde dereceye giren sporcular Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ı ziyaret ettiler.

Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Tebrikler Samandağ Belediyesi Spor Kulübü. Bugün Badminton’da 12 tane derece, Atletizm’ de 2 birincilik,1 ikincilik elde ederek bizleri gururlandıran sporcularımızı ve hocalarını ağırladık.

Başarılarından dolayı genç sporcularımızı bir kez daha tebrik ediyor, her zaman yanlarında olacağımızı belirtmek istiyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı