ÜST REKLAM

logo

reklam
22 Nisan 2017

  “GELECEĞİMİZİN TEMİNATI SİZ ÇOCUKLARIMIZA GÜVENİYORUZ”

 

 

İlçe Kaymakamı Dr. Cahit ÇELİK “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” nedeniyle yayınladığı mesajında, bayramın çocuklar için şenlik, millet içinse gurur olduğunu dile getirdi.

İlçe Kaymakamı Dr. ÇELİK, “Cumhuriyetimizin temel kurumlarından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. yıldönümünü kutlamanın coşkusunu ve mutluluğunu hep birlikte gönülden yaşıyoruz.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk; milletine olan saygısını devlet yönetiminde millet iradesinin en üstün güç olduğunu kabul ve ilan ederek göstermiş, ayrıca bu milli onur gününün bayram olarak kutlanmasını sağlayarak, bu bayramı Türkiye Cumhuriyeti’nin ebediyen var olmasının teminatı olan Türk Çocuklarına armağan etmiştir.

Sevgili çocuklar; tüm dünya çocukları ile el ele vererek birlikte barış, kardeşlik ve sevgi tohumlarını dünyaya ekeceksiniz. Bu bayram sizler için şenlik, milletimiz için gurur günüdür. Sizler Türk Milleti’nin ve devletinin geleceği, sevinci ve ümit kaynağısınız.

Bizler, geleceğimizin teminatı siz çocuklarımıza güveniyoruz. Sizlere bırakılacak en güzel mirasın daha demokratik, daha çağdaş ve daha müreffeh bir Türkiye olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle hiç yorulmadan çalışıyoruz. Sizlerin nitelikli, tarihini, kültürünü bilen, analitik düşünen, yeniliklere açık, insana değer veren, milli değerleri önemseyen kişiler olarak yetiştiğinizi görmek, en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum” dedi.

Haber:Ümit Sağaltıcı

Foto:Arşiv

Share
567 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?