GELECECEĞİN MİMARLARINA TÖREN - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

GELECECEĞİN MİMARLARINA TÖREN

Bu haber 22 Kasım 2019 - 9:57 'de eklendi ve 124 kez görüntülendi.

Geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusu olan başta başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm öğretmenlerimiz için 24 Kasım Pazar Günü saat 09.30’da Hükümet Konağı Bahçesinde çelenk sunma töreni gerçekleştirilecek.

Öğretmenler günü dolayısı ile gerçekleştirilecek programda tüm öğretmenlerimiz adına Samandağ Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, çelengi Atatürk büstüne sunacak.

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı ile gerçekleştirilecek olan çelenk sunumunun ardından kutlama programı 25 Kasım Pazartesi günü saat 10.00’da Samandağ Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo günün anlam ve önemini belirten konuşmasını gerçekleştirecek.

Müdür Kapo’nun konuşmasının ardından öğretmenler günü ile ilgili öğrencilerin hazırlamış oldukları sinevizyon gösterisi, şiir dinletisi, Aday öğretmenlerin yemin töreni, tiyatro gösterisi ve emekli öğretmenlere şeref belgesinin takdimi gerçekleştirilecek.

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı ile gerçekleştirilecek olan kutlama programına bütün halkımızın davetli olduğu bildirildi.

Haber – Foto: Hasan Dadük