GEÇMİŞ OLSUN SAMANDAĞ ! | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

GEÇMİŞ OLSUN SAMANDAĞ !

Bu haber 23 Ekim 2017 - 14:26 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Samandağ Şubesi:

Atatürkçü Düşünce Derneği Samandağ Şubesi Yönetimi hafta sonunda gazetemize açıklamada bulundu.

Yönetim “19 Ekim 2017 Perşembe günü saat 18.45’te Samandağ ilçesi Kapısuyu Mahallesi Çevlik Mevkiinde bulunan Sahil Güvenlik Karakol binasına, bölücü terör örgütü mensubu oldukları değerlendirilen şahıslarca taciz ateşi açılmıştır.

Güvenlik birimlerimizin anında karşılık vermesi üzerine saldırganlar kaçmışlardır. Saldırı neticesinde herhangi bir güvenlik görevlimiz veya vatandaşımız zarar görmemiştir.

Kaçan saldırganlar ile Musa Dağı’nın yukarı kesimlerinde planlı operasyon kapsamında faaliyet icra eden güvenlik birimleri arasında saat 20.00 sıralarında sıcak temas yaşanmıştır. Çıkan çatışmada bir güvenlik görevlimiz omzundan yaralanmıştır. Teröristlerin yakalanması için başlatılan operasyon devam etmektedir.

Kukla devlet Kürdistan hayalleri kuran Emperyal güçlerin , Hatay’ımızdan bir koridor açarak Akdeniz’e ulaşma hayalleri asla gerçekleşmeyecektir. Medeniyetler beşiği Hatay’ımızı karıştırmaya kimsenin gücü yetemeyecektir.

Alçakça yapılan bu saldırıyı kınıyoruz. Çıkarları uğruna Ortadoğu ‘yu ısrarla Kan Gölü’ne çevirmeye kararlı olan bu zihniyeti lanetliyoruz.

Saldırıyı kahramanca savuşturan güvenlik güçlerimizi kutluyor ve teşekkür ediyoruz. Halkımıza Geçmiş Olsun, Yaralı askerimize acil şifalar diliyoruz. Vatan savunmasındaki ordumuz Sağ olsun;

Cennet vatanımız daim olsun diyoruz!…”dedi.

Haber Merkezi

afdah.info

voir films