GAZETEMİZE İLK KUTLAMA, KEMAL AMCA’DAN - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

GAZETEMİZE İLK KUTLAMA, KEMAL AMCA’DAN

Bu haber 15 Şubat 2019 - 8:59 'de eklendi ve 147 kez görüntülendi.

Yılmaz; “Samandağ’ı En İyi ve Objektif Bir Şekilde Yansıtmaya Çalıştığınızın Farkındayım…”

İlçemizde tarihi kalıntılara bağlılığı ve hayvan sever kimliği ile tanınan, İlçemiz esnaflarından Kemal Yılmaz, Gazetemiz Ayna’nın kuruluş yıl dönümümüzü kutlayan ilk isim oldu. Yılmaz, ‘Aynamızın kalemi her zaman olduğu gibi daima dik dursun’ dedi.

Gerçekleştirdiği ziyarette Yılmaz, “Kuruluşunuzun 25 Şubat olduğunu biliyorum. Gazetemizin kuruluş yıldönümünü ilk ben kutlamak istedim. Kaleminiz eğri olmasın. Her zaman olduğu gibi daima dik dursun. Samandağ’ı en iyi ve objektif bir şekilde yansıtmaya çalıştığınızın farkındayım. Bu anlamda Aynamızın kurucusu aynı zamanda Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ümit Sağaltıcı, nezdinde Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesine tebrik eder, yayındaki ahlaklı ve dik duruşları için teşekkür ederim. Kuruluş yıldönümünüz kutlu olsun” dedi.

Gazetemiz haber merkezinde gerçekleştirdiği sohbet sırasında 31 Mart Yerel seçimlerine de değinen Yılmaz, Samandağ Belediye Başkanlığı için yeni adayların isminin varlığına çok sevindiğini ifade ederek ‘ilçemiz için en hayırlı kişinin seçilmesinin temennisi içindeyim’ dedi. Yönetime seçilecek Başkan adayına şimdiden seslenmek istediğini belirten Yılmaz, ‘ben önceki yönetim yüzünden çok bedel ödedim. Hala da ödüyorum. Yeni seçilecek yönetimin halkı dinlemesini, halkın canını yakmamasını istiyorum’ dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı