ÜST REKLAM

logo

reklam

FUTBOL TURNUVASINA BÜYÜK İLGİ 

Yüksel Acun Anadolu Lisesi’nden Sportif Faaliyet


İlçemizde faaliyet gösteren Yüksel Acun Anadolu Lisesi’nin geleneksel hale getirdiği sınıflar arası futbol turnuvası heyecanına ortak olduk. Okul bahçesinde düzenlenen sınıflar arası futbol turnuvası büyük bir ilgi topladı.

Öğrencilerin büyük bir ilgiyle izledikleri futbol turnuvası üzerine Yüksel Acun Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Yılmaz Dağ’la sohbet ettik.

Turnuvayı, öğrencileri spora yönlendirmek amacıyla düzenlediklerini belirten Öğretmen Dağ; “

Çocukların enerjilerini atmak ve onları spora yönlendirmek için gerçekleştirdiğimiz turnuva öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Bizde bu turnuvayı geleneksel hale getirdik.

Bu turnuvayı, benle beraber okulumuzda faaliyet gösteren iki beden eğitimi öğretmeni arkadaşımla yürütmekteyiz. Bu turnuvayı birkaç senedir yapıyoruz. Öğrencilerimizin çok hoşuna gidiyor. Bu sene gerçekleştirdiğimiz turnuvaya 16 takım katılım gösterdi. Şuan turnuvanın bitim aşamasındayız. Bu maçtan sonra iki maçımız daha var. Final maçlarındaki heyecan çok daha farklı oluyor. Final maçlarında bütün okulu bir heyecan sarıyor. Ben bu vesile ile spora gönül vermiş olanlara ve öğrencilerimize hayatlarında başarı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber: Ümit Dadük Sağaltıcı – Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
488 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?