ÜST REKLAM

logo

reklam
02 Mayıs 2017

FUARA RAMAK KALA, BY ASLAN’DAN DAVET

 

 

ByAslan Şirketler Grubu yöneticilerinden Kemal – Yusuf Aslan 1. Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı, Antakya’da otogar yakınındaki 25 bin metrekarelik alanda gerçekleştirileceğini duyurarak, fuara davette bulundu. Hatay’da ilk kez düzenlenecek Hatay Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı 3 Mayıs Çarşamba günü görkemli bir törenle açılacak.

Fuar, 3-7 Mayıs tarihleri arasında 5 gün boyunca ziyaretçilere sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında ağırlayacak.

Fuar organizasyonundan yapılan açıklamada, kentsel dönüşüm ve gelişim adımlarının atıldığı bu günlerde iyi bir pazar konumuna gelen Hatay‘da, bu fuar ile birlikte inşaat, yapı, gayrimenkul pazarlama sektörlerinin, iç ticaret ve ihracatı geliştirici, ürün hizmet ve teknolojilerini sunma imkanı bulacağı belirtildi.

Firmaların bu fuara katılarak sektörel bilgi akışından faydalanabilecekleri vurgulanan açıklamada, Hatay’ın 15 ilçesinden yoğun sektörel katılmaların olacağı, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ve çeşitli sivil toplum yöneticilerinin yoğun katılım göstereceği, iç pazarda üretici ve tüketiciyi bir araya getirerek sektöre hareket ve canlılık kazandıracağı ayrıca KOBİ’lerin rekabet güç düzeylerini yükselteceği, genel işletme faaliyetlerinin teşvik edileceği, yurtiçi pazar paylarını arttırarak tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin geliştirileceği ve kaliteli verimli mal/hizmet anlayışının geliştirileceği bir fuar amaçlandığı kaydedildi.

Sektörel fuarların belli bir zaman ve mekan içerisinde mal/hizmet üretici ve tüketicilerin buluştukları bir pazar niteliği taşıdığı ifade edilen açıklamada, “Fuarların belli konuya yönelik olması katılımcı firmalara ilgili talebi doğrudan, kısa sürede ve etkili bir biçimde yakalama fırsatı vermekte bu sayede satış ve tanıtımla ilgili önemli kazanımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Ülkemiz ekonomisi ve ihracata katkısı itibariyle önemli üretim ve stratejik potansiyele sahip Hatay özellikle, ticaret, sanayi ve turizm alanlarında gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde de yatırım fırsatlarıyla yeni imkanlar sunmaktadır” denildi.

ByAslan Şirketler Grubu yöneticilerinden Kemal Aslan yapılacak olan fuarın Hatay’ın İnşaat ve Gayrimenkul Firmalarının adlarını Hatay’ın dışındaki diğer illerde de duyurabilecekleri bir platform olduğunu ve de iyi bir reklam ve tanıtım aracı olacağını dile getirerek; “Byaslan Şirketler Gurubu olarak siz değerli halkımızı fuar alanındaki standımıza davet ediyoruz” dedi.

Haber-Ali Doğru

Foto: Arşiv

 

 

 

Share
763 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?