ÜST REKLAM

logo

reklam
26 Mayıs 2017

FIRINCIOĞULLARI BERRAK; HAREKET ŞART

 

 

 

 

Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü  Başkanı Özlem Fırıcıoğulları Berrak, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e yaptığı nezaket ziyareti sonrası açıklamada bulunda.

Berrak, açıklamasında, Bisiklet özgürlüktür;  sloganıyla yola çıkarak kurduğumuz “ Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü Derneği” nin  çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz.

Daha  bir ay kadar kısa süre önce kurduğumuz Bisiklet Kulübü’ müz halkımızın büyük teveccühlerine mazhar olmuştur. Bir ay gibi kısa sürede 1. Olağan Kongremizi gerçekleştirdik ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamından Cumhuriyet Parkından Hz. Hızır Makamına Bisiklet Turu etkinliği düzenledik.

Yakın zamanda dünya çevre günü kapsamında da etkinlik yapmak üzere çalışmalarımız tamamlamış durumdayız. Bir sonraki basın açıklamamızda bu etkinliğimizin detaylarını sevgili gençlerimize ve Spor sever  halkımıza duyuracağız.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana   mümkün olan en yüksek katılımı sağlamak amacıyla Kamu Kurum ve Kuruluşları İle  STK ve Özel Sektör temsilcileriyle  işbirliğine önem veren kulübümüz bu çerçevede 24 Mayıs 2017 tarihinde Samandağ Belediye Başkanı Sayın Mithat NEHİR’ e Yönetim Kurulu Üyelerimizle beraber nezaket ziyaretinde bulunduk. Öncelikle sağlıklı bir toplum için olmazsa olmaz şart olan hareketli bir toplum ile spor ve özelde bisiklet spor’unun gelişmesi için görüş alışverişinde bulunduk.

İlçemiz başta olmak üzere bütün ilimizde “Bisiklet Yolları” yapılması talebinde bulunduk, Başkan Nehir’in ilgi ve alakası bizi memnun etmekle beraber bir an önce gerekli adımların atılması dileğimizi bildirdik”dedi.

Haber Merkezi

Share
679 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?