logo

reklam

FATIMATÜZ ZEHRA ANA OKULUNDAN EĞİTİCİ BİR ETKİNLİK

   
Son günlerde gündemden düşmeyen “Cinsel İstismar” haberlerine duyarsız kalmayan Fatimatüz Zehra Ana Okulu idaresi, Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğü ile koordine ettiği “ÇOCUK İHMAL ve İSTİSMARI” konulu seminer Samandağ Kültür Merkezinde 8 Mart Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Çok sayıda velinin katılımı ile gerçekleşen seminerde konuşmacı olarak davet edilen Psikolog Ali Yoğun yaptığı konuşmada; bu konu ile ilgili duyarlılığından ötürü Fatimatüz Zehra Ana Okulu Müdürü Ayhan Çiçek ve okul idaresi, öğretmenlerine ve velilerine teşekkürlerini iletti. Yaklaşık 2 saat süren seminerde katılımcılara konu ile ilgili önemli bilgi ve paylaşımda bulunuldu. Psikolog Ali Yoğun seminer sonunda katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Fatimatüz Zehra Ana Okulu Müdürü Ayhan Çiçek; son günlerde can sıkıcı boyutlara ulaşan ve hepimizin içini yakan Cinsel İstismarla ilgili velilerimizin bilgilendirilmesi gerektiğine inandığımız için bu semineri düzenledik. Gelecek aylarda değişik konularda uzmanları davet ederek Aile eğitimlerimize devam edeceğiz dedi.

 

 

Share
442 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?