EZGİLER, HALKLA BULUŞTU « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

EZGİLER, HALKLA BULUŞTU

Bu haber 16 Ağustos 2022 - 13:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Samandağ Halk Korusu hem hüzünlendirdi, hem eğlendirdi.

Samandağ Halk Korosu Kurucu Şefi Gönül Beyaz öncülüğünde 3 aylık gibi bir süre içerisinde çalıştıkları Halk Müziğinin sevilen ezgilerle Samandağ halkıyla buluştu.

Yoğun bir katılımın olduğu ve Sunumunu Nazlı Şeb’ in yaptığı etkinlik 1.30 saat sürdü.

Şeb gerçekleştirdiği açılış konuşmasında; “Kurucu Şefimiz Gönül Beyaz yönetimindeki Samandağ Halk Müzik Koromuza hepiniz hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

Bu güzel kor gecemizde sizlerle birlikte halk müziğimizin o yüreklere dokunan coşturan dünyasına keyifli bir yolculuğa çıkacağız. Ben Nazlı Şeb, Samandağ Halk Müziği Korosu ile birlite sizlerle birlikte olacağım. Bu güzel konser gecesinde kulaklarınızda, gönüllerinizde ve ruhlarınızda tatlı ezgiler, nameler, güzel anılar bırakabilmek adına sizi selamlıyorum.

Gümüş Wip Yapı Kimyasalları adına Sayın Yasemin Gümüş hanıma ve Meclis Üyemiz Sayın Taylan Nural’a Samandağ Halk Müziği Koromuza desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Almanca hocamız Gönül Beyaz tarafından özenle hazırlanmış çeşitli dillerden oluşan çok güzel bir repertuar ile birlikte sizlerle birlikte olacağız.

Samandağ Halk Müzik Korosu seslendirdikleri Arapça ve Türkçe ezgilerle vatandaşları mest ettiler.

Haber-  Foto: Aslı Sağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket