ÜST REKLAM

logo

reklam

EVVEL TEMMUZ HALKINI BEKLİYOR

 

İlçemizde her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan Samandağ Evvel Temmuz Halk Festivali programı ve afişleri hazır, siz değerli İlçemiz halkını bekliyor. Ekmek, adalet ve özgürlük adına yapılacak bu yıl ki Evvel Temmuz Festivali sponsorlarla değil, halkla birlikte örgütleniyor.  Festival çalışmalarına yardım etmek isteyen vatandaşlar için (#SamandağEvvelTemmuzHalkFestivali) adresi güncellendi.

Ekmek, adalet ve özgürlük için her yıl düzenlenen Evvel Temmuz Festivalinin bu yıl ki program akışı şöyle: Festivalin 1.Günü olan 13. Temmuz 2017’de Tekebaşı çok amaçlı konferans salonunda saat: 16.00’da Uyuşturucu, kumar ve yozlaşma konulu; Hasan Forit Gedik ve Uyuşturucu ile Mücadele Merkezi moderatörlüğünde bir panel düzenlenecek.

Festivalin 2.Günü 14.Temmuz 2017’de Yozlaşma ve Etkileri Konulu, Halkın Hukuk Bürosu, HFG Uyuşturucu ile Mücadele Merkezi panelistliğinde hem Çöğürlü Şeyh Muhammed Türbesinde saat:16.00’da hem de Yaylıca İmam Ali Cemevi 18.00’da iki ayrı yerde panel düzenlenecek.

Festivalin 3. Günü olan 15 Temmuz 2017’de Faşizme Karşı Türkiye, Emperyalizme Karşı Ortadoğu, OHAL ve KHK’lar konulu, Anti Emperyalist Cephe, Halkın Hukuk Bürosu moderatörlüğünde Samandağ Akdeniz Cafe’de saat: 16.00 panel düzenlenecek. Panelden sonra Samandağ Deniz Festival Alanında saat: 20.00’da Grup Yorum Hatay Korosu konser düzenleyecek. Söylenecek türkülerde sizin de sesiniz olsun diyen Halk Cepheliler, bütün halkı Evvel Temmuz Festivaline davet ettiler.

Ali Doğru

Share
598 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?