ÜST REKLAM

logo

reklam
12 Ocak 2017

ESNAF ODASI’NDAN, BASINA KUTLAMA

DSC_0010

Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu, basına verdiği  değeri bir kez daha göstererek Gazetemiz nezdinde tüm basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

Oda Başkanı Gümüşoğlu, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında “şeffaf ve demokratik bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan birinin özgür ve tarafsız basının varlığı olduğu hepimizin malumudur. Vatandaşlarımız adına gözlemleyip yaşananları kamuoyuna taşıyan, bunu yaparken de bazen ailesinden bile fedakarlıkta bulunarak kutsal bir görevi yerine getiren, toplumun sesi olan basın mensuplarımız, mesleklerinin gereğini yerine getirmek için yeri geldiğinde canlarını ortaya koyarak görev yapmaktadırlar. Özgür ve tarafsız bir basının varlığı, şeffaf ve demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan biridir. Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici değerler olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyor, aile bireyleriyle birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum”dedi.

Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sayın Gümüşoğlu’na bu nazik ziyareti için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

Share
663 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?