ÜST REKLAM

logo

reklam

“ESKİDEN KOŞUŞTURDUĞUMUZ SOKAKLARDA, ŞİMDİ YÜZÜYORUZ”

Kış mevsimi sert yüzünü gösterdi. Sadece sert yüzünü göstermekle kalmadı bütün İli etkisi altına aldı. Yalnız burada bir noktada dikkatinizi çekmek istiyoruz. Burada mevzu bahis yukarıdan düşen yağmurla baş etmek değil, eşyaları hatta çatıları alıp götüren yağmur sularının bizi de alıp götürmesiyle nasıl başa çıkacağımız.

İl geneli yağan yağmur etkisini İlçemizin bozuk ve görünen o ki düzeltilmeye niyeti olmayan yollarda gösterdi.

“Şu Güzelim Memleket Bizim Ama Maalesef İyi Bakmıyoruz”

Yol ve kaldırımları su kapladı.

İlçemizde dün etkili olan şiddetli yağmurdan dolayı yol ve kaldırımları su kapladı. Yolların, caddelerin bu halinden oldukça şikayetçi olan İlçemiz vatandaşları yollarda yürümediklerini, yüzdüklerini ifade ederek gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulundular.

Konu üzerine vatandaşlar; “Her yağmur yağdığı zaman sürekli kanalizasyon taşıyor ve iş yerimize kadar su geçiyor. Biz bu durumdan oldukça sıkıldık.

”Mağduriyet Yaşıyoruz”

Her yağmur yağdığı zaman aynı şeyi yaşıyoruz 15 – 20 kez şikayet etmemize rağmen, yaptıklarını söyleyip gidiyorlar her yağmurdan sonra yine taşıyor 1 senedir iş yerindeyim, her yağmur yağdığı zaman aynı sıkıntıyı yaşıyoruz lütfen artık bu soruna son versinler” dedi.

Lütfen artık çığlığımıza kulak versinler. Yağmur sularından dolayı oldukça sıkıntı yaşıyoruz. Yol üstünde birikiyor ve geçen araçlar suyun sıçramasına sebep oluyorlar. Yağmur yağdı çok şükür bereket yağdı diyoruz ama aynı zamanda işimiz durdu. Sevinsek mi, üzülsek mi bilemedik?” ifadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

 

 

Share
287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?