“EŞİTLİK İLKESİ İHLAL EDİLİYOR” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“EŞİTLİK İLKESİ İHLAL EDİLİYOR”

Bu haber 24 Aralık 2018 - 8:53 'de eklendi ve 253 kez görüntülendi.

“Diğer İlçelerdeki Serbestlik, Samandağ’a Tanınmıyor”

İlçemizde faaliyet gösteren Ayhan Kara Vakfı, Kurucusu aynı zamanda Vakıf Başkanı Ayhan Kara, Samandağ Kooperatif Başkanı Mahmut Gümüş ve Sahil Kooperatif temsilcisi Sabahattin Özdemir’i ağırladı. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vakıf Başkanı Kara, HBB’nin “Toplu Taşımada Dönüşüm” projesi üzerine bir sohbet gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Konu üzerine gazetemiz haber merkezine konuşan  Kara; “HBB’nin “Toplu Taşımada Dönüşüm” projesini bir süredir görüşüyoruz.  Bu konuda adaletsizliğin ve hukuksuzluk yaratılmaması gerektiğini düşünüyorum. Samandağ Kooperatif Başkanı Mahmut Gümüş ve Sahil Kooperatif temsilcisi Sabahattin Özdemir’le görüşmelerimizde de konu üzerine bize mağduriyetlerini dile getirdiler.

Bu proje: Bu bağlamda HBB Başkanı Lütfü Savaş ve ilgili birimlerin hassasiyet göstereceklerini temenni ediyorum.

– Haksız Rekabet yaratıyor, bir şirket ve satışa sunduğu üç marka dışında araç alımına engel teşkil ediyor. Bu adım tekelciliğe yol açmaktadır.

– Diğer ilçelerdeki serbesti Samandağ’a tanınmıyor. Eşitlik ilkesi ihlal ediliyor.

– Alımına izin verilmeyen ve bizim de bayii olduğumuz uluslararası markanın: Araç Fiyatı, Yakıt Tasarrufu, Bakım Kolaylığı ve düşük maliyeti, Konforu ve İkinci El fiyatı göz önüne alınmayarak araç sahipleri mağdur ediliyor.

– Tavsiye edilen araç 8, reddedilen araç 7.7 m uzunluğundadır, 30 santimetrelik fark o kadar büyük bir mağduriyete sebebiyet vermemeli” ifadelerine yer verdi.

Haber: Ümit Dadük Sağaltıcı – Foto: Haber Merkezi