Eryılmaz Ailesine Yardımlar Çığ Gibi Büyüyor… SEN DE SES VER! - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

Eryılmaz Ailesine Yardımlar Çığ Gibi Büyüyor… SEN DE SES VER!

Bu haber 07 Temmuz 2017 - 9:58 'de eklendi ve 103 kez görüntülendi.

 

 

İlçemiz Tekkebaşı Mahallesi’nde ikamet eden 3 çocuk annesi Müzeyyen Eryılmaz ve ailesi için yardım çağrısı çığ gibi büyüyor. Duvar sıva malzemesi, seramik ve fayans desteği sonrası gelen kapı pencere yardımı 5 PVC kapı daha temin edilince ev kışın daha sıcak olacak. 

Samandağ’ın güzel yürekli insanları yardıma muhtaç aileye yardım eli uzatmaya başladı. Eryılmaz ailesinin yaşadığı dram anne ve baba da iyileşip ayağa kalkınca son bulacak.  Rahatsızlığından kaynaklı olarak yaşadıkları ortamın hijyenik bir ortam olması gerektiğini düşünen yardımseverler, Eryılmaz ailesinin evini restore etmeye çalışıyorlar.

Aileye yardım çığ gibi büyüyor. Daha şimdiden ev için gerekli olan malzemelerden 5 pencere ve 2 kapı hayırseverler tarafından karşılandı ama 5 kapıya daha ihtiyaç var. Bu anlamda güzel yürekli insanlardan destek bekliyoruz. Biz birbirimize yardım ettikçe varız. Birbirimize yardımdan el çektiğimiz gün, insanlığımız yok olur. Haydi güzel ilçemizin güzel insanları kardeşlerimize, komşularımıza ve ihtiyaç sahiplerine yardım edelim. Birlikte bir ses olalım.

Dip not: kıymetli dostlar lütfen desteğimizi tek bir kişi üzerinden yapalım ki eksikler daha kolay belirlenebilsin. Dileyen dostlar Mehmet Duman 0532 237 18 06 dileyen Ümit Sağaltıcı 0532 174 05 58’e ulaşabilir. Dileyen vatandaş eksiği öğrenip malzeme getirebilir.

Samandağ Ayna Gazetesi olarak bu ailenin yaşam koşulları düzelene kadar manşetimiz değişmeyecek ilçemiz halkının konu ile ilgili anlayış gösterilmesi temennisi ile sağlıkla kalın.

Haber-Foto:Ümit Sağltıcı