Eryılmaz Ailesine Yardımlar Çığ Gibi Büyüyor 2 - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

Eryılmaz Ailesine Yardımlar Çığ Gibi Büyüyor 2

Bu haber 08 Temmuz 2017 - 9:26 'de eklendi ve 121 kez görüntülendi.

 

 

YAŞAM KOŞULLARI İYİLEŞTİRİLENE KADAR ÇABAMIZ SÜRECEK

İlçemiz Tekkebaşı Mahallesi’nde ikamet eden 3 çocuk annesi Müzeyyen Eryılmaz ve ailesi için yardım çağrısı çığ gibi büyüyor ve büyümeye devam edecek.

İlçemizin güzel yürekli insanlarımızdan birkaçı bugün gazetemiz haber merkezini ziyaret ederek Müzeyyen ablamıza ve ailesine evleri için gerekli olan malzemelerin alımı için para yardımında bulundular. Yardımda bulunan vatandaşlarımızdan birisi 1000 Riyal, bir diğeri eve boya ve çatı yapımı için malzeme parası olarak 2250 lira, İlçemiz öğrencilerinden iki öğrenciden biri 7 dolar diğeri ise 7 TL, bir vatandaşımız 100 dolar, bir vatandaşımız ise 70 lira bir diğer vatandaşımız 100 TL gün bitiminde de  55 TL destekte bulunuldu. Aynı zamanda 5 vatandaşımız sosyal medyada yaptığımız paylaşımı kendi sayfalarında paylaşarak bu sürece destek verdiler.

Uzman Doktor Serdal Kanuncu’nun 27 Haziran 2017 tarihinde aileyi ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etmesiyle bilgisini aldığımız ve hayat mücadelesinde yanında yer almak istediğimiz Müzeyyen ablamızın daha yaşanabilir bir hayat sürmesi için çabamız sürecektir. Siz değerli yardımseverlerden aldığımız her bir lira evin her türlü onarımıyla ilgilenen Mehmet Duman’a teslim edilmiştir. Diğer eksikliklerin tamamlanması için çalışmalarımız sürecektir. Şuana kadar destekte bulunan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Yaşasın Yüreği Güzel İnsanlık.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı