ÜST REKLAM

logo

reklam

ERTEM, YARALI ASKERLERİ ZİYARET ETTİ

   

Ertem; “Her Şart Ve Koşulda Güvenlik Kuvvetlerimize Desteğimiz Artarak Devam Edecektir”

CHP Hatay Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Üyesi Dr. Birol Ertem Afrin Harekâtında yaralanan 11 askeri tedavi gördükleri Antakya Devlet Hastanesinde ziyaret etti ve burada ki asker yakınlarıyla görüştü

Birol Ertem yaralı askerleri ziyaretinde yaptığı açıklamada,’’ Afrin harekâtında dün yaralanan 11 askerimizi ve ailelerini CHP Hatay Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Üyesi olarak Antakya’da tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yaralılardan biri CHP Grup Başkan Vekilimiz Özgür Özel’in yakını. Her şart ve koşulda Güvenlik kuvvetlerimize desteğimiz artarak devam edecektir ve her zaman yanlarındayız. Allah tüm Mehmetçiklerimizin yardımcısı olsun.’’ dedi.

“Ertem, Asker Ziyaretlerinden Sonra Saldırının Yapıldığı Yerde İncelemelerde Bulundu”

CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem Afrin Harekâtında yaralanan 11 askeri tedavi gördükleri hastanede ziyaret ettikten sonra, geçtiğimiz gün Reyhanlı’ya yapılan roket saldırısının hemen ardından saldırının yapıldığı yere gelerek incelemelerde bulundu.

Ertem, Reyhanlı Emniyet Müdürlüğüne gelerek burada Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ve Reyhanlı Emniyet Müdürü yetkililerden bilgi aldı.

Haber Merkezi

 

 

Share
400 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?