EROL AİLESİNİN, ACI GÜNÜ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

EROL AİLESİNİN, ACI GÜNÜ

Bu haber 11 Haziran 2022 - 14:33 'de eklendi ve 1.283 kez görüntülendi.

Kalp Krizi ilçemizde bir can daha aldı

Deniz Mahallesi Sakinlerinden (EROL) Ailesinden Abdüsselam Oğlu Samandağ Belediyesi Zabıta Memuru Nedim EROL hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde Ani kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan memur Erol’un yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadığı belirtildi.

Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, yayınladığı başsağlığı mesajında  “Belediyemizde Zabıta olarak yıllarca emek vermiş, çalışma arkadaşımız Nedim Erol’un vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrendim.

Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır, metanet ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun. Başımız sağ olsun” dedi.

Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürü Önder Şimşek, Erol ailesine taziyelerini bildirirken, ‘Samandağ Belediyesi Zabıta memurlarımızdan Nedim Erol abimizi maalesef kaybettik… Mekânın cennet Yıldızlar yoldaşın olsun’ dedi.

Samandağ Ayna Gazetesi Yayın Ailesi olarak; Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi, meslektaşları ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

 Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı