ERDEM'E VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ERDEM’E VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Bu haber 29 Aralık 2018 - 9:17 'de eklendi ve 188 kez görüntülendi.

Hatay Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği Başkanı ve Türkiye Talasemi Federasyonu Genel Başkanı Burhan Kerimoğlu, Dernek Başkan Yardımcısı Dr. Gönül Oktay bazı dernek yöneticileri Hatay Devlet Hastanesi Talasemi Merkezi çalışanlarıyla birlikte Hatay Devlet Hastanesi bünyesinde Erişkin Hematolojisi alanında yaklaşık 18 aydır görev yapan Uzman Dr. Ramazan Erdem için hastane de öğle arası bir veda programı düzenlediler.

Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Kerimoğlu,  “Hatay Devlet Hastanesinde ki görev süresi içerisinde Dr. Ramazan Erdem’in ilimizde ki Talasemi ve orak hücre anemi hastalarına hekimden çok bir abi, bir kardeş gibi davranarak onların gönlünü almıştır. Kendisine kaldığı süre içerisinde hasta, hasta aileleri ve yakınlarına olumlu davranışından dolayı teşekkür ederim, dedi.

Dr. Ramazan Erdem’de görev süresi içerin de talasemi ve orak hücre anemi hastalarının tedavilerin de elinden gelen katkıyı yapmaya çalıştığını dile getirerek,  Hatay genelinde çok fazla talasemi ve orak hücre anemi hastası bulunduğuna değinerek, her ne kadar buradan ayrılsam da memleketim Antalya ya yolu düşecek hastalarım için her zaman yardımcı olmaya hazırım, dedi. Kerimoğlu ise görev süresinde ki hizmetleri için Dr. Ramazan Erdem’ bir plaket takdim etti” dedi.

Haber Merkezi