ÜST REKLAM

logo

reklam

EPİPHANEİA, KALINTILARI GÜN YÜZÜNDE

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Erzin’de bir takım ziyaretlerde ve incelmelerde bulundu. Başkan Savaş, Roma kentleri arasında yer alan ve tarihi yüzyıllar öncesine dayanan Epiphaneia Antik Kent’in kazı çalışmalarını da inceledi.

Başkan Elmasoğlu’na Ziyaret

Erzin Belediye Başkanımız Avukat Sn.Ökkeş Elmasoğlu kardeşimi makamında ziyaret ederek ilçemiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk.Misafirperverliğinden dolayı teşekkür eder, görevinde başarılar dilerim.

Soğuk Hava Deposuna Ziyaret

Erzin Belediye Başkanımız Ökkeş Elmasoğlu ile beraber ilçemizde faaliyet gösteren Eryılmaz soğuk hava deposunu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Misafirperverliğinden dolayı işletme sahibi Tarık Eryılmaz’a teşekkür eder, hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Epiphaneia Antik Kent’i İnceledi

Roma kentleri arasında yer alan ve tarihi yüzyıllar öncesine dayanan “Epiphaneia Antik Kent’in” kalıntıları gün yüzüne çıkarılıyor.Erzin ilçemizde İsos Antik Kenti olarak bilenen, asıl adı “Epiphaneia Antik Kentin” kazı çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler aldık.”dedi.  

Share
168 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?